Kryptonite 001027_kry zapięcie, u-lock evolution series4 ls z uchwytem - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Kryptonite
  • Kategoria: Zabezpieczenia do roweru

Zapięcie, U-Lock zabezpieczenie rowerowe marki Kryptonite Evolution Series4 LS Jedno z najbardziej wytrzymałych i solidnych zabezpieczeń na rynku. Rekomendowany przez wielu użytkowników a także przez nasz sklep rowerowy.U-lock EVOLUTION Series4 STD od u-locka EVOLUTION Series4 LS różni sie wyłącznie długością pałąka.

Aby przedłużyć żywotność U-locka należy co jakiś czas konserwować go przy wykorzystaniu dostępnych na rynku olejów plastikowych. Wymiary: 10,2 cm x 29,2 cmpałąk "U" o średnicy 14 mm wykonany z utwardzanej stali pałąk "U" pokryty winylową powłoką broniącą ramę roweru przed obiciamizamek z owalną poprzeczką o podwyższonej odpornościzamek krążkowy z 2 ryglamizamek umieszczony centralnie przeciwdziała próbom podważaniazasuwana osłona broniąca mechanizm zamka przed zabrudzeniem3 klucze, z czego 1 wyposażony w diodę świecącąśrednia waga: 1700 g W pakiecie mocowanie Transit FlexFrame U do transportu zapięcia przy rowerze.

regulacja mocowania bez konieczności jego ściągania z roweru. Mocny pasek zapewnia stabilność zapięcia podczas transportu. Mocowanie do ram od 25 do 80 mm bez względu na zarys ramy. Głowica obrotowa w zakresie 360 stopniTransit FlexFrame U – mocowanie przeznaczone do transportu większości zapięć U-lock średnicy 13 i 16 mmśrednia waga: 100 g Film instruktarzowy jak zamontować mocowanie do ramy: Kay Safe Program to program wyprodukowany z myślą o dodatkowym bezpieczeństwie.Zarejstruj numer seryjny klucza dołączonego do zapięcia na stronie: www.kryptonitelock.com w przypadku zagubienia albo uszkodzenia klucza, można uzyskać zapasowy, kontaktując się z producentem.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zabezpieczenia do roweru